All for Joomla All for Webmasters

Instagram

 • İnce motor becerisi sayesinde çocuğunuz kalemi, çatalı, makası uygun şekilde kullanabilir, düğmelerini ilikleyebilir, ayakkabısını bağlayabilir ve öz bakımını sağlayabilir.
#incemotorkasgelişimi #incemotoretkinliği #gunisigianaokulu #yazokulu
 • #bahçesporları #suoyunlari #yazokulu #gunisigianaokulu #eglence #cocukolmak
 • Biz çok güzel bir ekip olduk. Tüm öğretmenlerimize emekleri ve gayretleri için bunun yanında bugün bizi ve sevgili yavrularımızı sabırla ve heyecanla seyreden tüm velilerimize sonsuz teşekkür ederiz. Iyi ki varsınız.. 👏👏👏🦋🦋🦋
 • Tüm babalarımızın babalar gününü gönülden kutluyoruz.. iyi ki varlar...❤❤❤🤗🤗🤗🦋🦋🦋🙏🙏🙏🙏
 • Erkekler takımımız da aldı karnesini 🤗🤗🤩🤩❤❤
 • Kızlar takımı harikalar karneleri de oyle
 • Bizde karne aldık ama 🤗🤗💜💜🤩🤩🦋🦋
 • Biz karnelerimizi aldık 🙏🙏🤩🤩🤩🦋🦋🦋
 • Bahçemizin yeni mahsulleri taptaze organik hadi bize afiyet olsun..😋😋😋😋🙏🙏🙏🦋🦋🦋❤😍😍
#organikürünler #montesorri #okuloncesi #dalindanmeyve #günışığıanaokulu
 • Çocukların doğada kendilerini keşfetmeleri, çevrelerini merak edip, duyularının farkına varmaları gelişimleri açısından çok önemli bir yere sahiptir. #okuldışarıdagünü
 • Oryantasyon döneminde çocuklarımız önce öğretmeniyle birebir zaman geçirerek güvenli bir bağ kurar. Öğretmenine alışan ve güvenen çocuk ikinci aşamada okula ve arkadaşlarına alışarak geçiş sürecini yumuşak ve pozitif duygu ağırlıklı yaşar. Bazı çocuklar her şey yolunda gitsede bu süreçte beklenmedik tepkiler verebilir ya da tedirgin davranışlar sergileyebilir. Bu evrede okul psikoloğu, öğretmen ve aile iş birliği içerisinde sergilenilmesi gereken tutuma karar verir ve çocuk üzerinde uygulamaya başlar. #oryantasyon #anaokulu #cocuk #beykentanaokulu #kres
 • Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz. #mustafakemalatatürk 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

TAKİP ET

BRANŞLAR

Çocuklarınız için öğretici ve geliştirici eğitimler.

İNGİLİZCE – ALMANCA – RUSÇA

Yabancı dil öğreniminde, okul öncesi çağdaki çocuklar en iyi öğrenci grubunu oluşturur. Her dili, iletişim aracı gibi algılayan çocuklar, muhtelif sayıda dili eş zamanlı öğrenebilir, olumsuz bir etki yaşamaz.

İNCELE

MATEMATİK

Çocukların en iyi öğrenme yolu oyundur. Biz de kavram materyallerini kullanarak dokunmalarını, hissetmelerini, düşünmelerini ve soru sormalarını sağlıyoruz.

İNCELE

SATRANÇ

5 yaşa satranç eğitimi kesinlikle bu konuda tecrübe sahibi öğretmenler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde çocuğunuzu üzer ve belki de ileride satranca merak duymaz hale getirebilirsiniz.

İNCELE

AKIL ve ZEKA OYUNLARI

Çocuklar “akıl ve zeka oyunları” sayesinde geometri ve matematik kavramlarını öğrenirken grup çalışmaları sayesinde sosyal becerilerini ve iletişim yeteneklerini geliştirirler.

İNCELE

ORFF VE MÜZİK

Var olan yaratıcı güçlerin açığa çıkmasınIı sağlayan, temelde ritim, hareket, konuşma olan, çocuğa sanatsal alanları kombine ederek öğrenme, keşfetme, yaratma ortamı sunan bir eğitim anlayışı.

İNCELE

MODERN DANS VE BALE

Müzik eşliğinde birlikte hareket etme duygusu hem müzik kulağını geliştirmekte hem de fiziksel farkındalıklarını arttırır. Büyüme çağındaki çocukların omurga yapılarını, yürüyüş şekillerini düzeltir.

İNCELE

DRAMA

Çocuğun kişisel gelişimini doğrudan etkileyen; bilişsel, devinişsel ve duyuşsal becerilerini geliştiren, yaşayarak öğrenme ve yaratıcılıklarını geliştirecek doğaçlama temelinde çalışmalardır.

İNCELE

RESİM

Sanat aktiviteleri, çocukların duygu ve düşüncelerini ifade etme, yeteneklerinin farkına varabilme ve yaptıkları ile gurur duymalarını sağlar. Bu sayede; Üretmeyi öğrenirler.

İNCELE

BİNİCİLİK

Kültürümüzdeki yeri yıllar öncesine dayanan, Orta Asya’dan Anadolu’ya olan serüvenimizde hep yanımızda olan atlardan, modern şehir hayatı yüzünden ayrıldık. Onun büyülü dünyasına merhaba.

İNCELE

FİZİKSEL BECERİ ve KOORDİNASYON

Okul öncesi dönem, hareket becerisini geliştirmede kalıcı etkilerin yapılabileceği önemli dönemdir. Öğrencinin görebileceği modeller tüm yaşamına yön verir.

İNCELE

YÜZME

Yüzmenin saymakla bitmeyen faydalarının yanında, çocuklarımız bakımından en güvenli hale getirmek için havuzumuzu son teknoloji sistemlerle temizleyip hijyenini sağlıyoruz gönlünüz rahat olsun.

İNCELE

MONTESSORİ

Her bir çocuğun bireyselliğine azami ölçüde uyan bir pedagoji çeşididir. çocuğun bireysel becerilerine ve ilgi alanlarına, bireysel öğrenme hızına ve karakter özelliklerine uygun bir pedagojidir.

İNCELE