All for Joomla All for Webmasters

Instagram

 • 🍅🌶🍆
Fidelerimizi ektik😍 yazın da bahçeden taze taze afiyetle yencek😊
#bostan #anaokulu #anaokuluetkinlik #büyükçekmeceanaokulu #beykent #çocuklanereye #mutlucocuklar #
 • Kesme ve yapıştırma etkinliğimiz (sanat etkinliği)#anaokuluetkinlikleri #anaokulu #anaokuluetkinlik #çocuk #büyükçekmece #eğitim
 • Gülmek bulaşıcıdır dedik. Birde video çektik. Çocuklarımız ellerinden geleni yaptı. Bir alkışı haketti. #gunisigi #günışığıanaokulu #gülmek #gülmekbulaşıcıdır #okul #aktivite #okulöncesietkinlik #beykent #beylikduzu #buyukcekmece
 • Kurallar çocukların kendi sınırlarını çizmesi için oldukça önemlidir. Kurallar konusunda ebeveynler ve öğretmenler tutarlı ve kararlı olmalıdır aksi takdirde çocuklar yetişkinlikleri boyunca sınır problemleri yaşarlar. Psikoloğumuz çocuklarla evin kuralları üzerine konuştu. Anne-babaya karşı hangi davranış tutumunu göstermeleri gerektiğinden bahsetti. Yardımlaşma ve uyku saatlerine değindi. Çocuklar kurallara uymadıkları zaman muhakkak hangi kurala uymadıklarını ve aslında göstermeleri gereken doğru davranışı duymalıdırlar.
 • Instagram Image
 • Yaz tatili yaklaşırken çocuklarım hem eğlensin hem öğrensin diyorsanız doğru yerdesiniz🙋‍♂️🙋‍♀️ #gunisigianaokulu #yazokulu #yazprogramı #yüzme #beylikdüzü #kindergarten #büyükçekmeceyazokulu #sommerschule #anaokulu
 • Show tv ekibiyle beraber tanıtımımız için okulumuzda minik bir çekim yaptık :) Yakın tarihte televizyonlarınızda da izleyebileceğiniz bu eğlenceli çekim bizler için harika bir anı oldu. Dileriz sizlerde izlerken keyif alırsınız :)
#gunisigianaokulu #büyükçekmece #çekim #anaokulu #kindergarten #werbung
 • Almanca dersinden minik bir kesit😊
#deutschunterricht #kindergarten #imkindergarten #anaokulu #öğreniyorum #beylikdüzü #beykent #büyükçekmece #yabancıdil
 • English time 😍
.
.
.
. #kindergarten #anaokulu #beylikduzuanaokullari #buyukcekmeceanaokullari #ingilizcedersi #love #buyukcekmeceanneleri
 • Resim dersine başlarken albert einstein sınıfı 🤣🤣yine muzurluk peşinde olurlarsa görüntü bu olur 🙈🙈😂😂😂 #resim #resimdersi #muzurluk #eglence #mutluluk #günışığıanaokulu #beykent #beylikduzu #buyukcekmece
 • Sevgi pıtırcıkları bunlar 🤗🤗
#sevgi #arkadaşlık #okul #buyukcekmece #beylikduzu #beykent
 • Duyusal Oyun oynarsak 🤣🤣🤣
#duyusaloyun #beykent #beylikduzu #buyukcekmece #oyunoynamak #eglenmek #günışığıanaokulu

TAKİP ET

BRANŞLAR

Çocuklarınız için öğretici ve geliştirici eğitimler.

İNGİLİZCE – ALMANCA – RUSÇA

Yabancı dil öğreniminde, okul öncesi çağdaki çocuklar en iyi öğrenci grubunu oluşturur. Her dili, iletişim aracı gibi algılayan çocuklar, muhtelif sayıda dili eş zamanlı öğrenebilir, olumsuz bir etki yaşamaz.

İNCELE

MATEMATİK

Çocukların en iyi öğrenme yolu oyundur. Biz de kavram materyallerini kullanarak dokunmalarını, hissetmelerini, düşünmelerini ve soru sormalarını sağlıyoruz.

İNCELE

SATRANÇ

5 yaşa satranç eğitimi kesinlikle bu konuda tecrübe sahibi öğretmenler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde çocuğunuzu üzer ve belki de ileride satranca merak duymaz hale getirebilirsiniz.

İNCELE

AKIL ve ZEKA OYUNLARI

Çocuklar “akıl ve zeka oyunları” sayesinde geometri ve matematik kavramlarını öğrenirken grup çalışmaları sayesinde sosyal becerilerini ve iletişim yeteneklerini geliştirirler.

İNCELE

ORFF VE MÜZİK

Var olan yaratıcı güçlerin açığa çıkmasınIı sağlayan, temelde ritim, hareket, konuşma olan, çocuğa sanatsal alanları kombine ederek öğrenme, keşfetme, yaratma ortamı sunan bir eğitim anlayışı.

İNCELE

MODERN DANS VE BALE

Müzik eşliğinde birlikte hareket etme duygusu hem müzik kulağını geliştirmekte hem de fiziksel farkındalıklarını arttırır. Büyüme çağındaki çocukların omurga yapılarını, yürüyüş şekillerini düzeltir.

İNCELE

DRAMA

Çocuğun kişisel gelişimini doğrudan etkileyen; bilişsel, devinişsel ve duyuşsal becerilerini geliştiren, yaşayarak öğrenme ve yaratıcılıklarını geliştirecek doğaçlama temelinde çalışmalardır.

İNCELE

RESİM

Sanat aktiviteleri, çocukların duygu ve düşüncelerini ifade etme, yeteneklerinin farkına varabilme ve yaptıkları ile gurur duymalarını sağlar. Bu sayede; Üretmeyi öğrenirler.

İNCELE

BİNİCİLİK

Kültürümüzdeki yeri yıllar öncesine dayanan, Orta Asya’dan Anadolu’ya olan serüvenimizde hep yanımızda olan atlardan, modern şehir hayatı yüzünden ayrıldık. Onun büyülü dünyasına merhaba.

İNCELE

FİZİKSEL BECERİ ve KOORDİNASYON

Okul öncesi dönem, hareket becerisini geliştirmede kalıcı etkilerin yapılabileceği önemli dönemdir. Öğrencinin görebileceği modeller tüm yaşamına yön verir.

İNCELE

YÜZME

Yüzmenin saymakla bitmeyen faydalarının yanında, çocuklarımız bakımından en güvenli hale getirmek için havuzumuzu son teknoloji sistemlerle temizleyip hijyenini sağlıyoruz gönlünüz rahat olsun.

İNCELE

MONTESSORİ

Her bir çocuğun bireyselliğine azami ölçüde uyan bir pedagoji çeşididir. çocuğun bireysel becerilerine ve ilgi alanlarına, bireysel öğrenme hızına ve karakter özelliklerine uygun bir pedagojidir.

İNCELE