All for Joomla All for Webmasters

Instagram

 • İnce motor becerisi sayesinde çocuğunuz kalemi, çatalı, makası uygun şekilde kullanabilir, düğmelerini ilikleyebilir, ayakkabısını bağlayabilir ve öz bakımını sağlayabilir.
#incemotorkasgelişimi #incemotoretkinliği #gunisigianaokulu #yazokulu
 • #bahçesporları #suoyunlari #yazokulu #gunisigianaokulu #eglence #cocukolmak
 • Biz çok güzel bir ekip olduk. Tüm öğretmenlerimize emekleri ve gayretleri için bunun yanında bugün bizi ve sevgili yavrularımızı sabırla ve heyecanla seyreden tüm velilerimize sonsuz teşekkür ederiz. Iyi ki varsınız.. 👏👏👏🦋🦋🦋
 • Tüm babalarımızın babalar gününü gönülden kutluyoruz.. iyi ki varlar...❤❤❤🤗🤗🤗🦋🦋🦋🙏🙏🙏🙏
 • Erkekler takımımız da aldı karnesini 🤗🤗🤩🤩❤❤
 • Kızlar takımı harikalar karneleri de oyle
 • Bizde karne aldık ama 🤗🤗💜💜🤩🤩🦋🦋
 • Biz karnelerimizi aldık 🙏🙏🤩🤩🤩🦋🦋🦋
 • Bahçemizin yeni mahsulleri taptaze organik hadi bize afiyet olsun..😋😋😋😋🙏🙏🙏🦋🦋🦋❤😍😍
#organikürünler #montesorri #okuloncesi #dalindanmeyve #günışığıanaokulu
 • Çocukların doğada kendilerini keşfetmeleri, çevrelerini merak edip, duyularının farkına varmaları gelişimleri açısından çok önemli bir yere sahiptir. #okuldışarıdagünü
 • Oryantasyon döneminde çocuklarımız önce öğretmeniyle birebir zaman geçirerek güvenli bir bağ kurar. Öğretmenine alışan ve güvenen çocuk ikinci aşamada okula ve arkadaşlarına alışarak geçiş sürecini yumuşak ve pozitif duygu ağırlıklı yaşar. Bazı çocuklar her şey yolunda gitsede bu süreçte beklenmedik tepkiler verebilir ya da tedirgin davranışlar sergileyebilir. Bu evrede okul psikoloğu, öğretmen ve aile iş birliği içerisinde sergilenilmesi gereken tutuma karar verir ve çocuk üzerinde uygulamaya başlar. #oryantasyon #anaokulu #cocuk #beykentanaokulu #kres
 • Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz. #mustafakemalatatürk 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

TAKİP ET

KURUMSAL

Hakkımızda kurumsal bilgi.

VİZYONUMUZ

Çocukların gelişim düzeyleri bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal kültürel ve yaratıcılığı destekleyen bir eğitim kurumu olmaktır.

Hedefimiz çocuklara kendi etkinliklerini seçebildikleri ortamlar hazırlayarak kendini ifade etme ve özdisiplin yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyan bilime katkıda bulunan ve sürekli gelişim gösteren bir okul olmaktır.

MİSYONUMUZ

Okulumuzun hedefi özgüveni gelişmiş, etik değerlere sahip insana ve doğaya duyarlı , yaratıcı, paylaşımcı ve sorumluluk sahibi, geleceğe emin adımlar atan  bireyler yetiştirmektir.

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Günışığı anaokulu sistemi oyundur. Çocuklar oynayarak yaşayarak öğrenir. Rol alır, deney yapar, görür ve yaşar bu sebeple kalıcı bir sistemdir. Okulumuzda çocuğa uygun program yapılır.

 

Psikoloğumuz tarafından yapılan belli hedef oyunlarıyla çocuğun ihtiyacı belirlenir ve uygun program için bir adaptasyon çalışması yapılır.

anaokulu 14
anaokulu 17
anaokulu 18
anaokulu 37

`` Ruhunuzu iyileştirmek için çocuklarla vakit geçirin.

 -Dostoyevsky