All for Joomla All for Webmasters

Instagram

 • 🍅🌶🍆
Fidelerimizi ektik😍 yazın da bahçeden taze taze afiyetle yencek😊
#bostan #anaokulu #anaokuluetkinlik #büyükçekmeceanaokulu #beykent #çocuklanereye #mutlucocuklar #
 • Kesme ve yapıştırma etkinliğimiz (sanat etkinliği)#anaokuluetkinlikleri #anaokulu #anaokuluetkinlik #çocuk #büyükçekmece #eğitim
 • Gülmek bulaşıcıdır dedik. Birde video çektik. Çocuklarımız ellerinden geleni yaptı. Bir alkışı haketti. #gunisigi #günışığıanaokulu #gülmek #gülmekbulaşıcıdır #okul #aktivite #okulöncesietkinlik #beykent #beylikduzu #buyukcekmece
 • Kurallar çocukların kendi sınırlarını çizmesi için oldukça önemlidir. Kurallar konusunda ebeveynler ve öğretmenler tutarlı ve kararlı olmalıdır aksi takdirde çocuklar yetişkinlikleri boyunca sınır problemleri yaşarlar. Psikoloğumuz çocuklarla evin kuralları üzerine konuştu. Anne-babaya karşı hangi davranış tutumunu göstermeleri gerektiğinden bahsetti. Yardımlaşma ve uyku saatlerine değindi. Çocuklar kurallara uymadıkları zaman muhakkak hangi kurala uymadıklarını ve aslında göstermeleri gereken doğru davranışı duymalıdırlar.
 • Instagram Image
 • Yaz tatili yaklaşırken çocuklarım hem eğlensin hem öğrensin diyorsanız doğru yerdesiniz🙋‍♂️🙋‍♀️ #gunisigianaokulu #yazokulu #yazprogramı #yüzme #beylikdüzü #kindergarten #büyükçekmeceyazokulu #sommerschule #anaokulu
 • Show tv ekibiyle beraber tanıtımımız için okulumuzda minik bir çekim yaptık :) Yakın tarihte televizyonlarınızda da izleyebileceğiniz bu eğlenceli çekim bizler için harika bir anı oldu. Dileriz sizlerde izlerken keyif alırsınız :)
#gunisigianaokulu #büyükçekmece #çekim #anaokulu #kindergarten #werbung
 • Almanca dersinden minik bir kesit😊
#deutschunterricht #kindergarten #imkindergarten #anaokulu #öğreniyorum #beylikdüzü #beykent #büyükçekmece #yabancıdil
 • English time 😍
.
.
.
. #kindergarten #anaokulu #beylikduzuanaokullari #buyukcekmeceanaokullari #ingilizcedersi #love #buyukcekmeceanneleri
 • Resim dersine başlarken albert einstein sınıfı 🤣🤣yine muzurluk peşinde olurlarsa görüntü bu olur 🙈🙈😂😂😂 #resim #resimdersi #muzurluk #eglence #mutluluk #günışığıanaokulu #beykent #beylikduzu #buyukcekmece
 • Sevgi pıtırcıkları bunlar 🤗🤗
#sevgi #arkadaşlık #okul #buyukcekmece #beylikduzu #beykent
 • Duyusal Oyun oynarsak 🤣🤣🤣
#duyusaloyun #beykent #beylikduzu #buyukcekmece #oyunoynamak #eglenmek #günışığıanaokulu

TAKİP ET

KURUMSAL

Hakkımızda kurumsal bilgi.

VİZYONUMUZ

Çocukların gelişim düzeyleri bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal kültürel ve yaratıcılığı destekleyen bir eğitim kurumu olmaktır.

Hedefimiz çocuklara kendi etkinliklerini seçebildikleri ortamlar hazırlayarak kendini ifade etme ve özdisiplin yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyan bilime katkıda bulunan ve sürekli gelişim gösteren bir okul olmaktır.

MİSYONUMUZ

Okulumuzun hedefi özgüveni gelişmiş, etik değerlere sahip insana ve doğaya duyarlı , yaratıcı, paylaşımcı ve sorumluluk sahibi, geleceğe emin adımlar atan  bireyler yetiştirmektir.

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Günışığı anaokulu sistemi oyundur. Çocuklar oynayarak yaşayarak öğrenir. Rol alır, deney yapar, görür ve yaşar bu sebeple kalıcı bir sistemdir. Okulumuzda çocuğa uygun program yapılır.

 

Psikoloğumuz tarafından yapılan belli hedef oyunlarıyla çocuğun ihtiyacı belirlenir ve uygun program için bir adaptasyon çalışması yapılır.

anaokulu 14
anaokulu 17
anaokulu 18
anaokulu 37

`` Ruhunuzu iyileştirmek için çocuklarla vakit geçirin.

 -Dostoyevsky