All for Joomla All for Webmasters

Instagram

 • 🍅🌶🍆
Fidelerimizi ektik😍 yazın da bahçeden taze taze afiyetle yencek😊
#bostan #anaokulu #anaokuluetkinlik #büyükçekmeceanaokulu #beykent #çocuklanereye #mutlucocuklar #
 • Kesme ve yapıştırma etkinliğimiz (sanat etkinliği)#anaokuluetkinlikleri #anaokulu #anaokuluetkinlik #çocuk #büyükçekmece #eğitim
 • Gülmek bulaşıcıdır dedik. Birde video çektik. Çocuklarımız ellerinden geleni yaptı. Bir alkışı haketti. #gunisigi #günışığıanaokulu #gülmek #gülmekbulaşıcıdır #okul #aktivite #okulöncesietkinlik #beykent #beylikduzu #buyukcekmece
 • Kurallar çocukların kendi sınırlarını çizmesi için oldukça önemlidir. Kurallar konusunda ebeveynler ve öğretmenler tutarlı ve kararlı olmalıdır aksi takdirde çocuklar yetişkinlikleri boyunca sınır problemleri yaşarlar. Psikoloğumuz çocuklarla evin kuralları üzerine konuştu. Anne-babaya karşı hangi davranış tutumunu göstermeleri gerektiğinden bahsetti. Yardımlaşma ve uyku saatlerine değindi. Çocuklar kurallara uymadıkları zaman muhakkak hangi kurala uymadıklarını ve aslında göstermeleri gereken doğru davranışı duymalıdırlar.
 • Instagram Image
 • Yaz tatili yaklaşırken çocuklarım hem eğlensin hem öğrensin diyorsanız doğru yerdesiniz🙋‍♂️🙋‍♀️ #gunisigianaokulu #yazokulu #yazprogramı #yüzme #beylikdüzü #kindergarten #büyükçekmeceyazokulu #sommerschule #anaokulu
 • Show tv ekibiyle beraber tanıtımımız için okulumuzda minik bir çekim yaptık :) Yakın tarihte televizyonlarınızda da izleyebileceğiniz bu eğlenceli çekim bizler için harika bir anı oldu. Dileriz sizlerde izlerken keyif alırsınız :)
#gunisigianaokulu #büyükçekmece #çekim #anaokulu #kindergarten #werbung
 • Almanca dersinden minik bir kesit😊
#deutschunterricht #kindergarten #imkindergarten #anaokulu #öğreniyorum #beylikdüzü #beykent #büyükçekmece #yabancıdil
 • English time 😍
.
.
.
. #kindergarten #anaokulu #beylikduzuanaokullari #buyukcekmeceanaokullari #ingilizcedersi #love #buyukcekmeceanneleri
 • Resim dersine başlarken albert einstein sınıfı 🤣🤣yine muzurluk peşinde olurlarsa görüntü bu olur 🙈🙈😂😂😂 #resim #resimdersi #muzurluk #eglence #mutluluk #günışığıanaokulu #beykent #beylikduzu #buyukcekmece
 • Sevgi pıtırcıkları bunlar 🤗🤗
#sevgi #arkadaşlık #okul #buyukcekmece #beylikduzu #beykent
 • Duyusal Oyun oynarsak 🤣🤣🤣
#duyusaloyun #beykent #beylikduzu #buyukcekmece #oyunoynamak #eglenmek #günışığıanaokulu

TAKİP ET

YAŞ GRUPLARI

Çocuğunuz için gelişim ortamı.

2-3 YAŞ GRUBU

24-36 ay arasındaki çocuklarımız için temel amacımız küçük ve büyük kas motorlarını geliştirmelerini, sosyalleşmelerini ve öz bakımlarını kazanmlarını, bu yaş grubunda dil gelişimlerinin zenginleşmesini ve dil sevgilerini aşılamayı sağlamak.

3-4 YAŞ GRUBU

36-48 ay arasındaki çocuklarımız; özgüveni olan, kendi sorumluluklarını çözebilen, öz bakım becerilerini geliştiren, paylaşımcı, kendini ifade edebilen ve uzmanlaşmış yabancı dil ve branş öğretmenlerimizle birlikte çocuklarımızı bir birey olduklarını hissetmelerini sağlamaktayız.

4-5 YAŞ GRUBU

48-60 ay arasındaki çocuklarımıza grup oyunlarıyla paylaşımı, sosyalleşmeleri ve arkadaşlıkl ilişkilerinin ne şekilde sağlanması gerektiği, Türkçe dil gelişiminin düzgün telafuz edebilmelerini uzman kadrolarımız ile Branş ve Ana Eeğitimler ile verilmektedir.

HAZIRLIK

60-72 ay grubundaki öğrencilerimiz için ilkokula hazırlık çalışmalarının başladığı eğitim programımız sayesinde eğitim sistemi uygulanmaktadır.